BOŽIĆNICE SA SVE SREDNJOŠKOLCE SA PODRUČJA OPĆINE DUBRAVA

Učenicima srednjih škola koji imaju prebivalište na području Općine Dubrava, u povodu božićnih blagdana isplatit će se „božićnica“, svakom u visini od 70,00 eura / 527,41 kn.

Prijave teku od 22.11. - 08.12.2023. godine.

Prilikom isplate „božićnice“ učenici su dužni dostaviti:

• dokaz o pohađanju srednje škole, (potvrdu ili uvjerenja koja izdaju srednjoškolske ustanove)
  • osobnu iskaznicu ili potvrdu o prebivalištu
  • OIB
  • Broj računa banke primatelja (učenika) „božićnice“

Svoju prijavu učenici mogu podnijeti putem mail-a: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobno na privremenu adresu Općine Dubrava, Svete Margarete 4, 10342 Dubrava.

info novo 15263