Javni poziv mladim ljudima za dostavu prijava na korištenje sredstava pri rješavanju stambenog pitanja na području Općine Dubrava u 2023. godini

Rok za predaju dokumentacije je do 30.11.2023. godine

Ispunjen zahtjev za korištenje sredstava s pripadajućom dokumentacijom dostavlja se isključivo poštom na adresu: Općina Dubrava, Braće Radić 2, 10342 Dubrava s naznakom:

„Prijava na Javni poziv mladim ljudima za dostavu prijava za korištenje sredstava pri rješavanju stambenog pitanja na području Općine Dubrava u 2023. godini" (navesti i broj mjere na koji se javlja).“

Javni poziv i obrasce preuzeti ovdje:

javni poziv1