(ADVENT U DUBRAVI – u subotu djeca Osnovne škole Dubrava i Dječjeg vrtića Dubrava svojim su nastupima obilježili advent)

Iza nas je još jedan adventski vikend u Dubravi. Osnovna škola Dubrava i Dječji vrtić Dubrava svojim nastupima razveselili su sve gledaoce, a posjetio ih je i Sveti Nikola. Nakon nastupa zapaljena je i II. adventska svijeća, zatim u Kulturnom centru djeca su pogledala crtić.

Za gastro ponudu pobrinule su se vrijedne ruke NK Croatia Stara Kapela.

dubrava djeca 6 b494dce3 92da 413b 9187 20ee1bdfbe28