Općina Dubrava objavljuje  NATJEČAJ za prikupljanje zahtjeva za kupnju stanova građenih po Programu društveno poticane stanogradnje i utvrđivanje Dodatne Liste reda prvenstva.

• Zahtjev za kupnju stana podnosi se na posebnom obrascu "ZAHTJEV ZA KUPNJU STANA", koji se može dobiti u Općini Dubrava, Braće Radić 2, svakim uredovnim radnim danom (utorak, srijeda i četvrtak) u trajanju natječajnog roka, od 8,00 do 14,00 sati, odnosno preuzeti s internetske stranice opcina-dubrava.hr
  • Dodatne informacije podnositelji zahtjeva mogu dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Dubrava ili na broj telefona: 01/2726-444 ili putem mail-a: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. svakim uredovnim radnim danom (utorak, srijeda i četvrtak) od 8.00 do 14.00 sati.

Zahtjevi se mogu predati zaključno do 30.06.2022. godine.

NATJEČAJ: TEKST NATJEČAJA, pogledati ovdje.

ZAHTJEV: Zahtjev za kupnju stana

OBRASCI: Obrazac 2 - Izjava o izvanbračnoj zajednici