RVS ZAGREBAČKE ŽUPANIJE-ZAGREB ISTOK

TEMELJEM UPUTA INVESTITORA MOLE SE SVI MJEŠTANI SLIJEDEĆIH PRAVACA:

C20 DUBRAVA – MOSTARI:  ZBOG SANACIJE CESTE,

C18-C23 DUBRAVA-NOVAKI-KUNĐEVAC-GORNJI I DONJI VUKŠINAC: ZBOG ZAVRŠETKA VODOVODA,

C19 ZETKAN – GRABEREC: ZBOG POČETKA VODOVODA,

KOJI NISU DOSTAVILI POTREBNU DOKUMENTACIJU ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA BESPLATNI PRIKLJUČAK DA ŠTO HITNIJE DOSTAVE POTREBNU DOKUMENTACIJU U VODOOPSKRBU I ODVODNJU VRBOVEC.

U SUPROTNOM PRIKLJUČCI NEĆE MOĆI BITI 100% BESPLATNI!

OBRASCE PREUZETI OVDJE.