(OBAVIJEST!)

Prema naputku Ravnateljstva civilne zaštite, Operativni centar civilne zaštite, molimo sve one koji su na području općine Dubrava omogućili smještaj osobama iz područja ugroženog potresom (samo u slučaju ako se isti još uvijek nalaze ovdje) da Općini Dubrava odnosno Stožeru civilne zaštite općine Dubrava dostavite podatke o tim osobama na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefonskim putem na broj  01 2726 444, i to na način da su navedeni slijedeći podaci: ime, prezime, spol, dat. rođenja, prebivalište, trenutni smještaj/naziv/adresa/kontakt/datum dolaska.