OBRAZAC IZVJEŠTAJA o korištenju interventne potpore za mikro subjekte malog gospodarstva čiji je rad obustavljen zbog trajanja epidemije bolesti COVID- 19

Svi koji su ostvarili pravo na interventnu potporu kao mikro subjekt malog gospodarstva, dodjeljivanu od strane Općine Dubrava, dužni su dostaviti Izvještaj o utrošenim sredstvima.

Obrazac Izvještaja skinuti ovdje:

Rok za dostavu izvještaja je 30. listopada 2020. godine.

Izvještaj se može dostaviti:

2. putem pošte na adresu: Općina Dubrava Braće Radić 2, 10342 Dubrava

3. osobnom dostavom u Općinu Dubrava Braće Radić 2m 10342 Dubrava