ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - Javni poziv za ostvarivanje prava na financiranje programa i projekata udruga i drugih neprofitnih organizacija

Zagrebačka županija objavila je Javni poziv za ostvarivanje prava na financiranje programa i projekata udruga i drugih neprofitnih organizacija čije je područje djelovanja kulturnog, socijalnog, humanitarnog, vjerskog, obrazovnog i sličnog značenja u 2020. godini.

Sve informacije o natječaju pogledati na stranicama Zagrebačke županije putem linka https://www.zagrebacka-zupanija.hr/natjecaji/329/javni-poziv-za-ostvarivanje-prava-na-financiranje-