JAVNI POZIV za dodjelu interventne potpore obrtnicima i poduzetnicima s područja Općine Dubrava kojima je zabranjen rad te osobama kojima je prekinut radni odnos uslijed pandemije COVID – 19

Prilozi:

Prijava se dostavlja poštom ili osobnom dostavom na adresu: Općina Dubrava Braće Radić 2 10342 Dubrava  te e-mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom vrste prijave po javnom pozivu:

• Prijava za dodjelu interventne potpore obrtnicima i mikro poduzetnicima
  • Prijava za oslobođenje plaćanja komunalne naknade i zakupnine za poslovni prostor za jedan kvartal
  • Prijava za oslobođenje plaćanja komunalne naknade – fizičke osobe

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVE JE 12.06.2020.