Prijava za produljenje valjanosti iskaznice i polaganje dopunske izobrazbe za održivu uporabu pesticida

Osobe koje nisu u propisanom roku završile dopunsku izobrazbu za rukovanje pesticidima, moraju izvršiti administrativno produženje valjanosti iskaznice da bi mogle dalje kupovati sredstva za zaštitu bilja.

Sukladno mjerama predostrožnosti tijekom epidemija COVID-19,  osobe koje nisu pohađale dopunsku izobrazbu a valjanost iskaznice im istječe u periodu nakon 20. veljače 2020. godine, rok iskaznice se može administrativno produžiti na 6 mjeseci..Na temelju administrativnog produženja, iskaznice vrijede 6 mjeseci od njihova isteka valjanosti ili do isteka naređenih mjera predostrožnosti, odnosno do ponovne uspostave sustava izobrazbe.

Više informacija pogledajte ovdje

Prijavni obrazac pogledajte ovdje