Uskršnja čestitka načelnika Općine Dubrava

-Erste banka u općini Dubrava otvara se za umirovljenike

Erste banka je uz trenutačno otvorenih 80 poslovnica odlučila privremeno otvoriti dodatnih 12 zbog podizanja mirovina.  Riječ je o poslovnicama u manjim mjestima i gradovima gdje ne postoje alternativne poslovnice banke u neposrednoj blizini, a bit će otvorene 6. i 7. travnja

Radno vrijeme poslovnice Erste banke u općini Dubrava biti će:

• 6. travnja 2020. godine: 8 do 12 sati

·         7. travnja 2020. godine: 8 do 12 sati