- FINALE SVJETSKOG KUPA SAMOSTRELOM - NAŠI POBJEDNICI -

Po prvi puta u povijesti prošlu subotu 07. prosinca, općina Dubrava bila je domaćin Finala svjetskog kupa samostrelom. Ovaj veliki događaj popraćen je na brojnim televizijama i portalima, a ono što ga je posebno obilježilo su upravo pobjednici ovogodišnjeg Svjetskog kupa u disciplini Field samostrela, brat i sestra, naši Domagoj i Valentina Pereglin.

Ukoliko ste propustili ovaj spektakl, cijeli događaj možete pogledati na slijedećem linku https://www.dailymotion.com/video/x7ovxcq

valentina i domagoj