DAN POGINULIH BRANITELJA I KOMEMORACIJA „TROKUT - NOVSKA“

Danas je polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća odana počast poginulim hrvatskih braniteljima i civilnim žrtvama u Domovinskom ratu 1991.-1995. iz Dubravskog kraja, a to su: Dražen Granoša, Božidar Miklečić, Marijan Vinković, Danijel Lončarić, Krunoslav Lončarić, Slavko Klasić, Damir Cimaš i Darko Juriša.

Nakon toga uputili smo se na komemoraciju poginulim hrvatskim braniteljima na novljanskoj bojišnici gdje je odana počast žrtvi 337 mladih hrvatskih života koji su tu položili svoj život.

bran