- Akcija: Zasadi drvo, ne budi panj 🌳-

Na današnji dan održana je akcija Kolektivne sadnje drveća u koju se uključila Osnovna škola Dubrava te Dječji vrtić Dubrava uz podršku Općine Dubrava.

Akcija je uspjela zahvaljujući donaciji gosp. Marka Prihistala koji je donirao  sadnice stabala Ginka dok je Općina Dubrava donirala trajnice raznovrsnog ukrasnog bilja.

Stabla su posađena uz pomoć komunalnih djelatnika naše Općine i uz pomoć naših najmlađih.

Zahvaljujemo i svim ostalim sudionicima koji su pomogli u realizaciji ove akcije.

20191025 095750