- SVJETSKO PRVENSTVO U SAMOSTRELU U RUSIJI - naši strijelci vraćaju se s još jednim odličnim rezultatom -

Prvenstvo u Rusiji održano je od 12. do 19. kolovoza 2019. godine.

Najuspješnija je bila Valentina Pereglin, osvajačica zlata u ženskoj konkurenciji, pojedinačno i ekipno. Domagoj Pereglin osvojio je srebrnu medalju u muškoj konkurenciji pojedinačno te zlatnu medalju u ekipnoj konkurenciji zajedno s Marijanom Kajfešom koji je u pojedinačnoj konkurenciji izborio 6. mjesto. U kadetskoj konkurenciji Ivan Borak osvojio je srebro, pojedinačno i ekipno.

Pred sportašima su pripreme i za nadolazeće finale Svjetskog kupa u našo općini Dubrava koje će se održati prvi vikend u prosincu ove godine i okupiti najbolje strijelce svijeta u borbi za Veliki kristalni globus.
Ovim putem čestitamo našim strijelcima i želimo im još puno uspjeha!

img 4610.jpg 648x432 q85 subsampling 2