»

tra.

Uskoro kreće energetska obnova zgrade OŠ Dubrava

Ovih dana pokrenut je postupak javne nabave za izvođenje radova na energetskoj obnovi zgrade OŠ Dubrava, a na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava iz Europskog fonda za regionalni razvoj. Ovaj postupak javne nabave dio je projekta „Energetska obnova zgrada i korištenje obnovljivih izvora energije u javnim ustanovama koje obavljaju djelatnost odgoja i obrazovanja”.Riječ je o investiciji “teškoj” oko 6 milijuna kuna, a koja se u stopostotnom iznosu financira iz europskih sredstava.

Nakon završetka postupka javne nabave i odabira najpovoljnijeg ponuditelja te sklapanju ugovora o izvođenju radova tijekom ljeta započet će radovi na kompletnoj energetskoj obnovi zgrade OŠ Dubrava, sanaciji stropa konstrukcije te izgradnji kotlovnice na biomasu.

Krajnji rok završetka svih radova je 15.11.2017. godine.