«

»

tra.
10
2017

Uskoro kreće energetska obnova zgrade OŠ Dubrava

Ovih dana pokrenut je postupak javne nabave za izvođenje radova na energetskoj obnovi zgrade OŠ Dubrava, a na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava iz Europskog fonda za regionalni razvoj. Ovaj postupak javne nabave dio je projekta „Energetska obnova zgrada i korištenje obnovljivih izvora energije u javnim ustanovama koje obavljaju djelatnost odgoja i obrazovanja”.Riječ je o investiciji “teškoj” oko 6 milijuna kuna, a koja se u stopostotnom iznosu financira iz europskih sredstava.

Nakon završetka postupka javne nabave i odabira najpovoljnijeg ponuditelja te sklapanju ugovora o izvođenju radova tijekom ljeta započet će radovi na kompletnoj energetskoj obnovi zgrade OŠ Dubrava, sanaciji stropa konstrukcije te izgradnji kotlovnice na biomasu.

Krajnji rok završetka svih radova je 15.11.2017. godine.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA