»

sij.
2017

Od 1. siječnja 2017. jeftiniji odvoz komunalnog otpada na području općine Dubrava

Ovim putem obavještavaju se građani općine Dubrava kako će se od 1.1.2017. na području općine Dubrava primjenjivati novi cjenik za obavljanje javne usluge prikupljanja, odvoza i zbrinjavanja miješanog i biorazgradivog komunalnog otpada prema kojemu će građani plaćati manju cijenu odvoza otpada.

Prema izmijenjenom cjeniku građani će od 1.1.2017. plaćati 48,03 kn za mjesečni odvoz (posuda od 120 L) umjesto dosadašnjih 53,13 kn.

Načelnik općine Dubrava je sukladno Zakonu o održivom gospodarenju otpadom izdao suglasnost koncesionaru (Eko-flor) za izmjenu cjenika odvoza otpada na području općine Dubrava te na taj način i dalje zadržao niže cijene odvoza komunalnog otpada za stanovnike općine Dubrava u odnosu na ostale općine i gradove u Hrvatskoj.